ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ MAREK, KTÓRYCH JESTEŚMY OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM W POLSCE

UNDER ARMOUR

KEEN

McWIL

GUMBIES

O NAS      KONTAKT      PRACA

OBSŁUGA KLIENTÓW HURTOWYCH, WZORCOWNIA, MAGAZYN, SKLEP STACJONARNY:

MMSport sp.j. ul. Księcia Józefa 54a, 30-206 Kraków, NIP: 677-20-12-615,

tel. centrala: 12-425-33-05

Zamówienia hurtowe, faktury Under Armour (płatności):
Agnieszka Łysek
tel: 503-065-658
ua@mmsport.com.pl

Zamówienia hurtowe, faktury Keen (płatności):
Dorota Gąstoł
keen@mmsport.pl

Sklep stacjonarny oraz internetowe Keen i Under Armour (zamówienia, wysyłka):
Renata Zając
tel: 12 427-05-06;  tel. kom.: 500-210-613
detal@mmsport.pl

Dystrybucja kortów do Squasha
Katarzyna Konopka
tel.kom.: 797-409-734
mcwil@mmsport.pl

Windykacja, kontrola finansów:
Grażyna Kociołek
tel: 794-941-766
finanse@mmsport.pl

Magazyn:
Robert Gąstoł
tel: 505-066-822
robert.gastol@mmsport.pl

Godziny otwarcia biura i magazynu:
pon.-pt. 8.00-16.00
Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego:
pon.- pt.  9.00 – 19.00
sb.  9.00 – 14.00


NASZ ZESPÓŁ:

Maciej Maciantowicz – Dyrektor Zarządzający oraz Współwłaściciel firmy:
maciek.maciantowicz@mmsport.pl

Marian Maciantowicz – Dyrektor oraz Współwłaściciel firmy

Marta Szymecka – Dyrektor ds. operacyjnych
marta.szymacka@mmsport.pl, tel. 500-210-618

Adam Bujak – Dyrektor sprzedaży
adam.bujak@mmsport.pl, tel. 500-210-615

Marcin Urbaniak – Dyrektor finansowy
macrin.urbaniak@mmsport.pl, tel. 505-368-208

Agnieszka Kalczyńska – Specjalista ds. Handlowych Marki Under Armour
agnieszka.kalczynska@mmsport.pl, tel. 510-272-082

Agnieszka Łysek – Specjalista ds. Handlowych Under Armour
ua@mmsport.pl, tel: 503-065-658

Monika Papkoj – Product Manager Marki Under Armour
monika.papkoj@mmsport.pl, tel. 500-553-860

Magdalena Ślusarczyk-Baran – Dyrektor marketingu
magdalena.slusarczyk@mmsport.pl, tel: 600-401-273

Paweł Wachel – Specjalista ds.sprzedaży internetowej i obsługi eventów
online@mmsport.pl, tel: 513-010-702

Piotr Zarzycki – Brand manager Keen
piotr.zarzycki@mmsport.pl, tel: 500-210-617

Krzysztof Ożóg – On-line marketing manager
krzysztof.ozog@mmsport.com.pl

Karolina Bulda – Visual merchandiser
karolina.bulda@mmsport.pl, tel: 731-332-166

Katarzyna Zima – Bodziony – Brand manager Under Armour
katarzyna.zima@mmsport.pl, tel: 513-066-019

Karol Bujak – Przedstawiciel Handlowy
karol.bujak@mmsport.pl; tel. 512-459-838

Michał Bakota – Przedstawiciel Handlowy
michal.bakota@mmsport.pl, tel: 505-368-535

Łukasz Szafron – Przedstawiciel Handlowy
lukas.szafron@mmsport.pl, tel:500-433-808

Grażyna Kociołek – Specjalista ds. Kontroli Należności
finanse@mmsport.pl, tel: 794-941-766

Sonia Giórko – Młodszy specjalista ds.marketingu
sonia.giorko@mmsport.pl, tel: 503-025-686

Katarzyna  Konopka – Asystentka Zarządu
katarzyna.konopka@mmsport.pl,  tel: 797-409-734

Robert Gąstoł – Kierownik magazynu
robert.gastol@mmsport.pl; tel: 505-066-822

Magdalena Gierlach – Asystent ds.administracji i komunikacji
biuro@mmsport.com.pl; tel: 731-331-877

Dorota Gąstoł – Specjalista ds. operacyjnych
keen@mmsport.pl; tel: 12-425-33-05