ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ MAREK, KTÓRYCH JESTEŚMY OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM W POLSCE

UNDER ARMOUR

KEEN

GUMBIES

O NAS      KONTAKT 

DANE REJESTROWE FIRMY:

MMSport sp.j.
ul. Księcia Józefa 54a,
30-206 Kraków,
NIP: 677-20-12-615,

AKTUALNY ADRES FUNKCJONOWANIA FIRMY (BIURO, MAGAZYN):

Kryspinów 357 (przy obwodnicy Krakowa); 32-060 Liszki
tel. centrala: 12-425-33-05

Zamówienia hurtowe, faktury Under Armour (płatności):
Agnieszka Łysek
ua@mmsport.com.pl

Zamówienia hurtowe, faktury Keen (płatności):
Dorota Gąstoł
keen@mmsport.pl

Sklep internetowy Keen, Under Armour, Gumbies (zamówienia, wysyłka):
kom: 500-210-613
detal@mmsport.pl

Sklep stacjonarny Kraków: Factory Outlet Kraków
adres: Prof.A. Rożańskiego 32

tel: 12 427-23-02

Sklep stacjonarny Warszawa-Annopol: Factory Outlet Annopol
adres: ul. Annopol 2
tel: 22 250-00-86

Windykacja, kontrola finansów:
Grażyna Kociołek
tel: 794-941-766   finanse@mmsport.pl

Magazyn:
Robert Gąstoł
tel: 505-066-822   robert.gastol@mmsport.pl

GODZINY OTWARCIA BIURA I MAGAZYNU
pon.-pt. 8.00-16.00

NASZ ZESPÓŁ:

Maciej Maciantowicz – Dyrektor Zarządzający oraz Współwłaściciel firmy:
maciek.maciantowicz@mmsport.pl

Marian Maciantowicz – Dyrektor oraz Współwłaściciel firmy

Marta Szymecka – Dyrektor ds. operacyjnych
marta.szymecka@mmsport.pl

Adam Bujak – Dyrektor sprzedaży
adam.bujak@mmsport.pl

Marcin Urbaniak – Dyrektor finansowy
marcin.urbaniak@mmsport.pl

Agnieszka Kalczyńska – Specjalista ds. Handlowych marki Under Armour
agnieszka.kalczynska@mmsport.pl, tel. 510-272-082

Agnieszka Szopniewska-Łysek – Specjalista ds. Handlowych marki Under Armour
ua@mmsport.pl

Monika Papkoj – Product Manager marki Under Armour
monika.papkoj@mmsport.pl, tel. 500-553-860

Magdalena Ślusarczyk-Baran – Dyrektor marketingu
magdalena.slusarczyk@mmsport.pl, tel: 600-401-273

Paweł Wachel – Specjalista ds.sprzedaży internetowej i obsługi eventów
online@mmsport.pl, tel: 513-010-702

Piotr Zarzycki – Brand manager marki Keen
piotr.zarzycki@mmsport.pl, tel: 500-210-617

Krzysztof Ożóg – On-line marketing manager
krzysztof.ozog@mmsport.com.pl

Karolina Bulda – Visual merchandiser
karolina.bulda@mmsport.pl, tel: 731-332-166

Katarzyna Zima – Bodziony – Brand manager marki Under Armour
katarzyna.zima@mmsport.pl, tel: 513-066-019

Karol Bujak – Lifestyle Category Manager
karol.bujak@mmsport.pl; tel. 512-459-838

Michał Bakota – Lifestyle Category Manager
michal.bakota@mmsport.pl, tel: 505-368-535

Łukasz Szafron – Sport Category Manager
lukas.szafron@mmsport.pl, tel:500-433-808

Grażyna Kociołek – Specjalista ds. Kontroli Należności
finanse@mmsport.pl, tel: 794-941-766

Robert Gąstoł – Kierownik magazynu
robert.gastol@mmsport.pl; tel: 505-066-822

Magdalena Gierlach – Asystent ds. Administracji i Komunikacji
biuro@mmsport.com.pl; tel: 731-331-877

Dorota Gąstoł – Specjalista ds. Operacyjnych
keen@mmsport.pl; tel: 12-425-33-05

Krzysztof Walasek – E-Commerce Manager
krzysztof.walasek@mmsport.pl; tel: 506 771 751