ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ MAREK, KTÓRYCH JESTEŚMY OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM W POLSCE

UNDER ARMOUR

KEEN

McWIL

GUMBIES

O NAS      KONTAKT      PRACA

MM-Sport to firma handlowa od 1995 roku funkcjonująca na polskim rynku produktów sportowych, w tym przez 12 lat wyłączny na Polskę dystrybutor marek Dunlop, Slazenger i Carlton i przez wiele lat dystrybutor innych marek związanych ze sportami rakietowymi, jak np. Kirschbaum, Sufix, Guide, Sport-Net oraz APA. Od maja 2008 firma nie jest oficjalnym dystrybutorem tych marek, które to przekazała nowym dystrybutorom.

Od 2005 roku MM-Sport jest wyłącznym dystrybutorem amerykańskiej marki KEEN (wysokiej klasy obuwie sportowe oraz torby, plecaki i skarpety). Więcej o marce i produktach KEEN na stronie www.keen.pl oraz www.keenfootwear.com

Od roku 2009 jesteśmy dystrybutorem marki McWIL Squash Courts.

McWIL Squash Courts to amerykańska korporacja posiadająca swoje biuro międzynarodowe w Waszyngtonie, oraz sieć dystrybutorów na całym świecie.

Od lat produkujemy najwyższej klasy korty do squasha, na których odbywają się największe imprezy squashowe świata (jak np. US Open, Tournament of Champions w Nowym Jorku, Kuwait Open, czy wiele innych, ważne wydarzenia w Europie (np. European Nations Challenge Cup 2007 w Rydze) oraz największe imprezy squashowe w Polsce (Mistrzostwa Polski 2005, 2006 i pierwsze w Polsce zawodowe turnieje PSA McWIL-Dunlop Polish Open 2006 i 2007, Wispa Polish Open 2010, Finał Polskiej Ligii Squasha nieprzerwanie od 2010 roku czy PSA Polish Squash Tour 2011-12 oraz 2014/2015.

Od 2009 roku MM-Sport wprowadza do Polski, amerykańską markę UNDER ARMOUR (wysokiej klasy techniczna odzież, obuwie oraz torby i akcesoria), której jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem. Więcej o marce i produktach tej marki na stronie www.mmsport.pl oraz www.underarmour.com

W roku 2017 nasze portfolio poszerza się o pozyskanie marki Gumbies, która zajmuje się produkcją sprzętu ekologicznych i unikalnych klapek oraz kapci. Gumbies to marka o Australijskich korzeniach.